• (12) 415 13 47
  • szkola58@interia.pl
  • ul. Stanisława Pigonia 2, 31-230 Kraków
  • Kadra

    Nauczyciele

    Jerzy Zychal – Dyrektor Szkoły, nauczyciel dyplomowany – język polski

    Iwona JędrzejczykWicedyrektor Szkoły, nauczyciel mianowany – edukacja wczesnoszkolna

    Danuta Golba –   nauczyciel dyplomowany – biologia, przyroda

    Ewa Adamczyk – nauczyciel dyplomowany – muzyka

    Małgorzata Dubikowska – nauczyciel dyplomowany – bibliotekarz

    Edyta Sadłowska – nauczyciel mianowany – język angielski

    Ryszard Golba – nauczyciel dyplomowany – zajęcia komputerowe, zajęcia techniczne

    Ewa Ir – nauczyciel dyplomowany – edukacja wczesnoszkolna

    ks. Michał Widła – nauczyciel kontraktowy – religia

    s. Halina Maj –  nauczyciel mianowany -religia

    Mariola Kudłek – nauczyciel mianowany –  wychowawca świetlicy

    Andrzej Wajdanauczyciel mianowany – historia

    Helena Luzar – nauczyciel mianowany – edukacja wczesnoszkolna

    Agnieszka Ostachowska – nauczyciel kontraktowy – język polski, wychowawca świetlicy

    Agnieszka Krupa – nauczyciel kontraktowy – język polski

    Ewa Prażuch – nauczyciel dyplomowany – język polski

    Maria Skwarczek – nauczyciel dyplomowany – matematyka

    Michał Filiński – nauczyciel dyplomowany – wychowanie fizyczne

    Damian Rębisznauczyciel stażysta – wychowanie fizyczne, wychowawca świetlicy

    Anna Lepiarz – nauczyciel mianowany – język angielski, język hiszpański

    Renata Król – nauczyciel dyplomowany – edukacja wczesnoszkolna

    Agnieszka Pawelec – nauczyciel mianowany – pedagog szkolny

    Piotr Machlowski – nauczyciel mianowany – matematyka

    Monika Janiszewska – nauczyciel mianowany – edukacja wczesnoszkolna

    Dominika Gasińskanauczyciel kontraktowy – edukacja wczesnoszkolna

    Anna Konieczny –  nauczyciel kontraktowy – edukacja wczesnoszkolna

    Janina Wnęk – nauczyciel dyplomowany – plastyka

    Ksenia Lasek – nauczyciel kontraktowy – wychowawca świetlicy

    Aleksandra Skowrońska – nauczyciel stażysta – fizyka

    Beata Solarz – nauczyciel stażysta – język angielski

    Karina Księżna – nauczyciel stażysta – chemia

    Marek Wasilewicz – nauczyciel stażysta – historia

    Dariusz Godyń – nauczyciel mianowany – geografia

    Anna Kućmierz – nauczyciel dyplomowany – wychowanie fizyczne

    Pracownicy administracyjni

    Gertruda Szela – sekretarz szkoły

    Elżbieta Humiczewska – pracownik administracyjny

    Elżbieta Andrzejewska – sprzątająca

    Renata Gernand – Witek – starsza woźna

    Angelika Repetowska – sprzątająca

    Beata Moskal – sprzątająca

    Stanisław Matras – konserwator

    Roman Luzar – wozny – 1/2 etatu