Projekt „No Stone Left Alone”

Dyrektor Szkoły informuje, że Szkoła przystąpi do międzynarodowego projektu. Partnerem w jego realizacji będzie młodzież kanadyjska. Projekt ma aspekt historyczny oraz patriotyczny. Oprócz tego będzie służył rozwijaniu sprawności językowej uczniów szkoły. W perspektywie jest podjęcie współpracy z polskojęzyczną Szkołą w Edmonton (Prowincja Alberta) w Kanadzie.

1 września odbędzie patriotyczna uroczystość na Cmentarzu Rakowickim w Krakowie z udziałem uczniów Szkoły oraz przedstawicieli Kanady i zaproszonych Gości.

W związku z tym prosi się Rodziców klas o wyrażenie pisemnej zgody na uczestnictwo dzieci w tym przedsięwzięciu oraz na publikację ich wizerunku w mediach. Zgody prosi się oddać na ręce Wychowawców klas (dotyczy przyszłorocznych klas III, IV, V, VI, VII).

Dyrektor Szkoły prosi Rodziców o śledzenie informacji na stronie Szkoły od dnia 25 sierpnia. Wtedy zostanie opublikowany harmonogram i organizacja uroczystości.