Uroczystości z okazji odzyskania Niepodległości

Nasza Szkoła będzie uroczyście obchodzić Rocznicę odzyskania Niepodległości. 9 listopada uczniowie wezmą udział w ogólnopolskim śpiewaniu „Mazurka Dąbrowskiego”. W Dniu dla Niepodległej o godzinie 11.11 wszyscy odśpiewamy Hymn Narodowy. Tego samego dnia obędzie się uroczysta Wieczornica. Po niej będzie miał miejsce niepodległościowy, radosny pokaz ogni sztucznych.

Niniejszym zapraszamy na pokaz Rodziców, Absolwentów oraz Mieszkańców naszego osiedla. Początek pokazu zaplanowano na godzinę 19.15.

Ze względów zachowania bezpieczeństwa uczestników prosi się wszystkich o oberwowanie pokazu spoza terenu Szkoły (za ogrodzeniem). Jednocześnie prosi się o nieparkowanie samochodów w pobliżu Szkoły.

Mieszkańców pobliskich bloków pragniemy przeprosić za ewentualne niedogodności związane z hałasem oraz ilością przebywających w pobliżu osób.

Zapraszamy na świętowanie 100. Rocznicy odzyskania Niepodległości w atmosferze radości i dumy.