• (12) 415 13 47
 • szkola58@interia.pl
 • ul. Stanisława Pigonia 2, 31-230 Kraków
 • Aktualności z życia szkoły

  Ważna informacja! Oczyszczacze powietrza

  Szanowni Państwo – Rodzice uczniów Szkoły. Zarząd i Rada Dzielnicy IV – Prądnik Biały zarezerwowała środki na zakup oczyszczaczy powierza do sal lekcyjnych. Nasza Szkoła została zgłoszona do tej inicjatywy. Aby jednak doszło do zakupu oczyszczaczy, należy zyskać opinię Rady Rodziców. W związku z tym do dnia 22 czerwca odbędzie się głosowanie nad projektem. Każdy Rodzic otrzyma kartkę do głosowania z jednym pytaniem:

  Czy są Państwo za zakupem oczyszczaczy powietrza do Szkoły 58?”

  Ilość osób – Rodziców jest równa ilości uczniów Szkoły. Po zakreśleniu odpowiedzi prosimy o zwrot karty do Wychowawców lub do Sekretariatu.

  Prosimy o masowy udział w głosowaniu. Sprawa czystości powietrza w Krakowie jest bardzo ważna.

  Dziękujemy za udział.