• Wydarzenia

Uroczystości z okazji odzyskania Niepodległości

9 listopada (piątek) w naszej Szkole będziemy uroczyście obchodzić 100. Rocznicę odzyskania Niepodległości.

Szkoła promująca bezpieczeństwo

25 października 2018 roku w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie odbyło się wręczenie Certyfikatów „Szkoła Promująca Bezpieczeństwo”.

Ślubowanie pierwszaków

12 października nasze pierwszaki złożyły uroczyste ślubowanie.

Bieg Niepodległości

28 września obył się Bieg Niepodległości.

Nauczyciel z Pasją

Dyrektor Szkoły informuje, że Nauczycielka Szkoły Pani Danuta Golba otrzymała tytuł „Nauczyciela z Pasją”

Egzamin ósmoklasistów

Dyrektor Szkoły informuje o terminiach oraz zasadach rektutacji do szkół ponadpodstawowych.

Maraton Przedszkolaków w SP 58

15 maja w naszej Szkole gościły Przedszkolaki z Przedszkola nr 29.

Zaproszenie – Dni Pamięci Poległych Żołnierzy

Na Zaproszenie Ambasady Kanady w Warszawie uczniowie naszej Szkoły uczestniczyli w oddaniu hołdu poległym żołnierzom.

Nauczyciel z Pasją

Dyrektor Szkoły informuje, że Nauczycielka Szkoły Pani Ewa Adamczyk otrzymała tytuł „Nauczyciela z Pasją”

Boiska szkolne

Dyrektor Szkoły informuje, że oficjalnie przekazano Szkole nowe obiekty sportowe