• (12) 415 13 47
  • szkola58@interia.pl
  • ul. Stanisława Pigonia 2, 31-230 Kraków
  • Aktualności z życia szkoły

    „Bitwa na głosy”

           24 X 2018 r. na terenie Szkoły Podstawowej Nr 109 w Krakowie odbył się międzyszkolny konkurs pieśni patriotycznej      „ Bitwa na Głosy” z okazji 100 lat Niepodległości.                                                                                                                                W konkursie wzięły udział reprezentacje szkół Dzielnicy IV – chóry szkolne, zespoły wokalne oraz soliści.      Nasz  chór  „Muzyczna Familia”  składający  się  z 59  uczniów  kl. IV – VIII  zajął II miejsce  a uczennica Giorgia D’Antona Łuszczki z kl. 6 otrzymała wyróżnienie.

                                                                                Opiekunka chóru      Ewa Adamczyk