Kartka Bożonarodzeniowa dla żołnierzy wojsk specjalnych

Klub Wojsk Specjalnych w Krakowie ogłosił konkurs plastyczny na kartkę świąteczną dedykowaną żołnierzom Wojsk Specjalnych pełniących służbę poza granicami Polski.

Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 58 ochoczo przystąpiły do konkursu. Na zajęciach plastycznych prowadzonych przez P. Danutę Golba projektowały i wykonywały kartki w różnych technikach plastycznych. Każda kartka oprócz świątecznych akcentów zawierała również motywy wojskowe.

Do konkursu zgłoszonych zostało 15 kartek wyłonionych w konkursie szkolnym. Jakaż była radość dzieci, kiedy zostały ogłoszone wyniki konkursu.

W kategorii klas I – III – III miejsce zdobył Wiktor JASEK z klasy III C.

W kategorii klas IV – VI – III miejsce zajęła Katarzyna MIGAS z klasy VI A.

Wyróżnione zostały kartki:

• Weroniki KUSIOR z klasy V A
    • Patryka FIJAŁKOWSKIEGO z klasy IV B.

Gratulujemy zwycięzcom. Ale ważniejszy był cel niż nagroda w konkursie – chęć obdarowania kartkami świątecznymi żołnierzy Wojsk Specjalnych, którzy czas Świąt spędzają z dala od kraju i rodzinnego domu.

Wiktor JASEK – III C

Weronika KUSIOR – V A