• (12) 415 13 47
 • szkola58@interia.pl
 • ul. Stanisława Pigonia 2, 31-230 Kraków
 • Aktualności z życia szkoły

  Krakowski Tydzień Zawodowców

  Informuje się, że rusza VI edycja Krakowskiego Tygodnia Zawodowców. Akcja ma na celu promocję Techników oraz Szkół branżowych Miasta Krakowa i ma pomóc uczniom klas VIII w wyborze dalszej ścieżki kształcenia. Zachęca się Uczniów klas VIII oraz Rodziców do skorzystania z oferty.

  Zaproszenie Pani Anny Korfel – Jasińskiej Zastępcy Prezydenta ds. Edukacji, Sportu i Turystyki

  do udziału w Krakowskim Tygodniu Zawodowców –
  edycja VI 2020

  KRAKOWSKI TYDZIEŃ ZAWODOWCÓW – edycja VI 2020

  OTWARTE SOBOTY W SAMORZĄDOWYCH SZKOŁACH PROWADZĄCYCH KSZTAŁCENIE ZAWODOWE

  Szanowni Państwo Dyrektorzy

  Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie

  uprzejmie informuję, że w bieżącym roku szkolnym odbędzie się VI już edycja Krakowskiego Tygodnia Zawodowców. W tym roku wydarzenie to będzie miało miejsce od 2 do 6 marca
  2020 r.

  Jednocześnie przypominam, że ww. wydarzeniom towarzyszą również Otwarte Soboty
  we wszystkich samorządowych szkołach prowadzących kształcenie zawodowe. Wspólny termin ustalono na:

  7 marca 2020 r.,

  25 kwietnia 2020 r.

  Z roku na rok przygotowywana przez krakowskie technika i szkoły branżowe oferta jest  bogatsza i bardziej atrakcyjna. Rzetelna i obiektywna wiedza pomaga zarówno Uczniom, jak i ich Rodzicom podjąć optymalną decyzję co do dalszego kształcenia.  Podczas Otwartych Sobót we wszystkich szkołach technicznych dyżury dla rodziców pełnić będą doradcy zawodowi.