• (12) 415 13 47
 • szkola58@interia.pl
 • ul. Stanisława Pigonia 2, 31-230 Kraków
 • Aktualności z życia szkoły

  Projekt „No Stone Left Alone”

  Dyrektor Szkoły informuje, że Szkoła przystąpi do międzynarodowego projektu. Partnerem w jego realizacji będzie młodzież kanadyjska. Projekt ma aspekt historyczny oraz patriotyczny. Oprócz tego będzie służył rozwijaniu sprawności językowej uczniów szkoły. W perspektywie jest podjęcie współpracy z polskojęzyczną Szkołą w Edmonton (Prowincja Alberta) w Kanadzie.

  1 września odbędzie patriotyczna uroczystość na Cmentarzu Rakowickim w Krakowie z udziałem uczniów Szkoły oraz przedstawicieli Kanady i zaproszonych Gości.

  W związku z tym prosi się Rodziców klas o wyrażenie pisemnej zgody na uczestnictwo dzieci w tym przedsięwzięciu oraz na publikację ich wizerunku w mediach. Zgody prosi się oddać na ręce Wychowawców klas (dotyczy przyszłorocznych klas III, IV, V, VI, VII).

  Dyrektor Szkoły prosi Rodziców o śledzenie informacji na stronie Szkoły od dnia 25 sierpnia. Wtedy zostanie opublikowany harmonogram i organizacja uroczystości.