• (12) 415 13 47
 • szkola58@interia.pl
 • ul. Stanisława Pigonia 2, 31-230 Kraków
 • Aktualności z życia szkoły

  Szkoła dla rodziców

  Cykl warsztatów psycho-edukacyjnych dla rodziców w wieku szkolnym, których celem jest wspieranie rodziców w konstruktywnym radzeniu sobie w codziennych kontaktach z dziećmi i młodzieżą. To także nauka dialogu i kształtowania więzi opartych na wzajemnym szacunku.

  Czas i miejsce: Szkoła dla Rodziców obejmuje 6 spotkań 4 godzinnych, trwających od 24 listopada 2016 w Tamie – Krakowskim Centrum Budowania Bezpieczeństwa i Przeciwdziałania Przemocy Szkolnej przy Krakowskim Ośrodku Terapii przy ul. Helclów 23 a.

  Prowadzący:

  Jagoda Płatek – pedagog, psychoterapeuta, trener
  Magdalena Michnowicz – psycholog, trener.

  Zainteresowanych rodziców prosimy o kontakt z pedagogiem szkolnym, wychowawcami klasy.

  DYREKTOR SZKOŁY
  mgr Jerzy ZYCHAL