• (12) 415 13 47
  • szkola58@interia.pl
  • ul. Stanisława Pigonia 2, 31-230 Kraków
  • Aktualności z życia szkoły

    SZLACHETNA PACZKA

    W tym miesiącu wolontariusze naszej szkoły zaangażowali się w akcję charytatywną – Szlachetną Paczkę.   Jej celem jest pomoc rodzinom ubogim w tym szczególnym czasie, jakim są święta Bożego Narodzenia. Dzięki ogromnej hojności Państwa, a także dzięki wspólnym siłom, zdołaliśmy skompletować osiem paczek dla wybranej rodziny, które nasi wolontariusze ozdobili świątecznym papierem prezentowym oraz własnoręcznie narysowanymi obrazkami.   

                                                                                                                                                                                                     Dominika  Skubińska