Zajęcia w poradni psychologiczno-pedagogocznej nr 2

Szanowni Państwo.

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 58 w Krakowie informuje o cyklu zajęć, które organizuje Poradnia w tym semestrze dla rodziców i profesjonalistów pracujących na co dzień z dziećmi i młodzieżą. Najbliższe spotkanie odbędzie się 10 kwietnia o godz. 17:30 w siedzibie PPP przy ul. Siewnej 23 d pod tytułem:

„JAK ROZWIJAĆ ZAINTERESOWANIA DZIECI I MŁODZIEŻY?”.

Uczestnicy będą mogli poznać praktyczne wskazówki, jak rozpoznawać i ukierunkować predyspozycje swojego dziecka, oraz gdzie i z jakich form atrakcyjnych zajęć mogą korzystać uczniowie naszej dzielnicy.

Po spotkaniu będzie możliwość indywidualnej rozmowy rodzica z doradcą zawodowym. Poradnia zaprasza też na kolejne spotkania cyklu (informacje na plakacie). Istnieje możliwość powtórzenia niektórych spotkań tematycznych (np. na temat gier komputerowych) w innym niż zaplanowany terminie, w zależności od zapotrzebowania.

Na wszystkie spotkania wstęp jest wolny.

W razie dodatkowych pytań możliwy kontakt telefoniczny pod numerem 12 4156968 w. 124.