Zebrania z Rodzicami – ważna informacja

Dnia 21 stycznia odbędą się pełne zebrania z Rodzicami.

Wszystkie klasy rozpoczynają zebrania o godzinie 17.00.

O godzinie 18.00 rozpocznie się prelekcja dla Rodziców finansowana z funduszu Rady Rodziców Szkoły. Prosi się Państwa o udział, albowiem temat jest bardzo ważny i aktualny.

Drodzy Państwo w  trosce o bezpieczeństwo Państwa dzieci, w związku z pogłębiającymi się
    w społeczeństwie problemami cyberzagrożeń oraz sięgania po różnego rodzaju środki odurzające, gorąco zapraszamy na prelekcję dla rodziców.

Prelekcja zostanie poprowadzona przez wykwalifikowanego specjalistę Panią Katarzynę Kudybę reprezentującą Centrum Szkoleń Profilaktycznych EDUKATOR. Pani Katarzyna posiada wieloletnie doświadczenie w szkoleniu m.in. pracowników instytucji bezpieczeństwa publicznego, polityki społecznej oraz oświaty, potwierdzone wieloma rekomendacjami.

Prelekcja jest kontynuacją cyklu szkoleń, które Pani Katarzyna prowadzi dla nauczycieli oraz obsługi w naszej szkole.

Obecne spotkanie mamy przyjemność zorganizować dzięki owocnie układającej się współpracy
    z Radą Rodziców, która zdecydowała się sfinansować to przedsięwzięcie.

Spotkanie odbędzie się w dniu 21 stycznia 2020r. o godzinie 18:00 (w dniu zebrań) w dużej sali gimnastycznej. Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców uczniów klas I-VIII.