• (12) 415 13 47
  • szkola58@interia.pl
  • ul. Stanisława Pigonia 2, 31-230 Kraków
  • Kadra

    Nauczyciele

    Jerzy Zychal – Dyrektor Szkoły, nauczyciel dyplomowany – język polski

    Iwona JędrzejczykWicedyrektor Szkoły, nauczyciel mianowany – edukacja wczesnoszkolna

    Ewa Adamczyk – nauczyciel dyplomowany – muzyka

    Małgorzata Omar – nauczyciel mianowany, edukacja wczesnoszkolna, plastyka

    Małgorzata Dubikowska – nauczyciel dyplomowany – bibliotekarz

    Edyta Sadłowska – nauczyciel dyplomowany – język angielski

    Ryszard Golba – nauczyciel dyplomowany – zajęcia komputerowe, zajęcia techniczne

    Ewa Ir – nauczyciel dyplomowany – edukacja wczesnoszkolna

    ks.

    s. Halina Maj –  nauczyciel mianowany -religia

    Mariola Kudłek – nauczyciel mianowany –  wychowawca świetlicy

    Andrzej Wajdanauczyciel mianowany – historia

    Sebastian Łoboda – nauczyciel kontraktowy, matematyka

    Piotr Nadolnik – nauczyciel stażysta, język polski

    Sylwester Grzeszczak – nauczyciel stażysta, język polski

     

    Michał Filiński – nauczyciel dyplomowany – wychowanie fizyczne

    Damian Rębisznauczyciel kontraktowy – wychowanie fizyczne,

    Anna Lepiarz – nauczyciel mianowany – język angielski, język hiszpański

    Renata Król – nauczyciel dyplomowany – edukacja wczesnoszkolna

    Agnieszka Pawelec – nauczyciel mianowany – pedagog szkolny

    Piotr Machlowski – nauczyciel mianowany – matematyka

    Monika Janiszewska – nauczyciel dyplomowany – edukacja wczesnoszkolna, wychowanie do życia w rodzinie

    Dominika Gasińskanauczyciel kontraktowy – edukacja wczesnoszkolna

    Ksenia Lasek – nauczyciel kontraktowy – psycholog, wychowawca świetlicy

    Beata Solarz – nauczyciel kontraktowy – język angielski

    Karina Księżna – nauczyciel stażysta – chemia

    Marek Wasilewicz – nauczyciel stażysta – historia

    Dariusz Godyń – nauczyciel mianowany – geografia

    Anna Kućmierz – nauczyciel dyplomowany – wychowanie fizyczne

    Pracownicy administracyjni

    Gertruda Szela – sekretarz szkoły

    Elżbieta Humiczewska – pracownik administracyjny

    Elżbieta Andrzejewska – sprzątająca

    Renata Gernand – Witek – starsza woźna

    Angelika Repetowska – sprzątająca

    Beata Moskal – sprzątająca

    Stanisław Matras – konserwator

    Roman Luzar – wozny – 1/2 etatu