• (12) 415 13 47
  • szkola58@interia.pl
  • ul. Stanisława Pigonia 2, 31-230 Kraków
  • Kadra

    Nauczyciele

    Jerzy Zychal – Dyrektor Szkoły, nauczyciel dyplomowany – język polski

    Iwona BobelaWicedyrektor Szkoły, nauczyciel mianowany – edukacja wczesnoszkolna

    Ewa Adamczyk – nauczyciel dyplomowany – muzyka

    Małgorzata Omar – nauczyciel dyplomowany, edukacja wczesnoszkolna, plastyka

    Małgorzata Dubikowska – nauczyciel dyplomowany – bibliotekarz

    Edyta Sadłowska – nauczyciel dyplomowany – język angielski

    Ryszard Golba – nauczyciel dyplomowany – zajęcia komputerowe, zajęcia techniczne

    Ewa Ir – nauczyciel dyplomowany – edukacja wczesnoszkolna

    Kamila Maj – nauczyciel mianowany, edukacja wczesnoszkolna

    ks.Piotr Pałasz – nauczyciel dyplomowany, religia

    s. Alicja Nowak –  nauczyciel dyplomowany -religia

    Mariola Kudłek – nauczyciel mianowany –  wychowawca świetlicy

    Piotr Nadolnik – nauczyciel początkujący, język polski

     Agnieszka Fiba – nauczyciel początkujący, język polski

    Łukasz Osuchowski – nauczyciel początkujący, wychowanie fizyczne

    Aleksandra Skowrońska – nauczyciel początkujący, fizyka, matematyka

    Michał Filiński – nauczyciel dyplomowany – wychowanie fizyczne

    Damian Rębisznauczyciel początkujący – wychowanie fizyczne,

    Małgorzata Markiel – nauczyciel początkujący – język hiszpański

    Renata Król – nauczyciel dyplomowany – edukacja wczesnoszkolna

    Agnieszka Pawelec – nauczyciel dyplomowany – pedagog szkolny

    Piotr Machlowski – nauczyciel dyplomowany – matematyka

    Ewelina Habas – nauczyciel początkujący -nauczyciel wspomagający

    Dominika Gasińskanauczyciel początkujący – edukacja wczesnoszkolna

    Anna Janus – nauczyciel początkujący, biologia, przyroda

    Paulina Golonka nauczyciel początkujący – chemia

    Jadwiga Ratajczak – nauczyciel początkujący – język angielski

    Marek Wasilewicz – nauczyciel początkujący – historia, wiedza o społeczeństwie

    Dariusz Godyń – nauczyciel mianowany – geografia

    Jan Hrynczuk – nauczyciel dyplomowany, zajęcia korekcyjno – kompensacyjne

    Iwona Bozik – nauczyciel dyplomowany, zajęcia korekcyjno – kompensacyjne

    Anna Kućmierz – nauczyciel dyplomowany – wychowanie fizyczne

    Beata Barnaś nauczyciel dyplomowany – tyflopedagog, nauczyciel wspomagający

    Patryk Chałat – nauczyciel początkujący – historia

    Katarzyna Soińska – nauczyciel początkujący – edukacja wczesnoszkolna

    Sylwia Szczypka – nauczyciel początkujący, logopeda

    Agata Welzandt – nauczyciel początkujący – psycholog szkolny

    Artur Matras – nauczyciel mianowany – wychowawca świetlicy

    Katarzyna Szałas – nauczyciel początkujący – matematyka

    Alicja Szymańska – nauczyciel początkujący – język angielski, logopeda

    Iwona Hajduk – nauczyciel początkujący – nauczyciel języka polskiego dla obcokrajowców

    Dominika Skubińska – nauczyciel początkujący – język polski

    Maciej Dankiewicz – nauczyciel początkujący – matematyka

    Małgorzata Kamińska – nauczyciel mianowany – edukacja wczesnoszkolna

    Joanna Hejmej – nauczyciel początkujący – edukacja wczesnoszkolna

    Henryk Wolański – nauczyciel dyplomowany – edukacja dla bezpieczeństwa

    Tomasz Laskowski – nauczyciel początkujący – wychowawca świetlicy

    Dawid Nowak – nauczyciel początkujący – język angielski

    Pracownicy administracyjni

    Gertruda Szela – sekretarz szkoły

    Elżbieta Humiczewska – pracownik administracyjny

    Elżbieta Andrzejewska – sprzątająca

    Renata Gernand – Witek – starsza woźna

    Angelika Repetowska – sprzątająca

    Beata Moskal – sprzątająca

    Stanisław Matras – konserwator

    Roman Luzar – wozny – 1/2 etatu