• Rada rodziców

Protokół Zebrania Prezydium Rady Rodziców Szkoły.

Dyrektor publikuje Protokół Zebrania Rady Rodziców naszej Szkoły

Zmiana podziału godzin!

Dyrektor Szkoły informuje, że od dnia 1 października zmieniony zostanie podział godzin.

Ubezpieczenie uczniów od NW

Dyrektor Szkoły informuje o numerze konta, na które należy wpłacać zebrane kwoty na ubezpieczenie uczniów od NW.

Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych

Dyrektor Szkoły przekazuje bieżące informacje dla Rodziców i Uczniów klas ósmych

Konkursy przedmiotowe 2018/2019

Dyrektor Szkoły informuje o Konkursach przedmiotowych dla uczniów Szkół Podstawowych w roku szkolnym 2018/2019

Zajęcia dodatkowe w roku szkolnym 2018/2019

Dyrektor Szkoły podaje do wiadomości wykaz zajęć dodatkowych.

Egzamin ósmoklasistów

Dyrektor Szkoły informuje o terminiach oraz zasadach rektutacji do szkół ponadpodstawowych.

Program „Dobry start”

Dyrektor Szkoły informuje o rozpoczęciu realizacji programu „Dobry start”. Szczegóły znajdują się pod podanym linkiem.

Adres mailowy Rady Rodziców Szkoły

Dyrektor Szkoły wraz z Panem Przewodniczącym Rady Rodziców Szkoły podaje adres mailowy Rady Rodziców

Odezwa – prośba

Dyrektor Szkoły zwraca się z prośbą o dokonanie 1% odpisu na rzecz Szkoły