• (12) 415 13 47
 • szkola58@interia.pl
 • ul. Stanisława Pigonia 2, 31-230 Kraków
 • Aktualności z życia szkoły

  Dzień Edukacji Narodowej

  W dniu 13 października 2023  podczas uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej, uczniowie żegnali Pana Dyrektora Jerzego Zychala.   Przez 40 lat pełnił tę odpowiedzialną,  trudną, aktywną, pełną profesjonalizmu i pasji  funkcję.                                                                                                

                                                           „Dyrektorem się bywa a człowiekiem się jest”.   

   Dziękujemy za zaangażowanie i troskę, serce, każde ciepłe słowo, mądrość życiową.                                                                       Dziękujemy za wzór sumiennej i pełnej oddania pracy.

  Życzymy Panu Dyrektorowi  wspaniałych dni w życiu osobistym,  czasu na realizację własnych pasji i marzeń oraz by czas ocalił od zapomnienia wspólnie spędzone chwile.